Millers koirien kynsisakset Näytä suurempana

Millers koiran kynsisakset

Uusi tuote

Kynsisakset koiralle. Kestävät käytössä emältä tyttärelle. Aidot Miller´s kynsisakset ovat valmistettu ruostumattomasta teräksestä. Ne ovat erittäin terävät ja niissä on tarkka leikkausjälki. Luistamattomat ja tukevat kahvat. Sopii mainiosti pienille koirille.

Tiedot

Tuotetta ei ole varastossa

15.50EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Kynsisakset pienelle koiralle. Kestävät käytössä emältä tyttärelle.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Millers koiran kynsisakset

Millers koiran kynsisakset

Kynsisakset koiralle. Kestävät käytössä emältä tyttärelle. Aidot Miller´s kynsisakset ovat valmistettu ruostumattomasta teräksestä. Ne ovat erittäin terävät ja niissä on tarkka leikkausjälki. Luistamattomat ja tukevat kahvat. Sopii mainiosti pienille koirille.