Bitch Spray 250 ml (narttusuihke) Näytä suurempana

Bitch Spray 250 ml (narttusuihke)

Uusi tuote

Narttusuihke on hajuja peittävä spray, jota suihkutetaan peittämään narttukoiran juoksun tuoksuja. Tuote sisältää erilaisia yrttiöljyjä, jotka peittävät nartun juoksun aiheuttamia hajuja ja vähentävät urosten kiinnostusta.
Tilanteita, joissa tästä on iloa on useita esim. näyttelyt ja matkustaminen kun on juoksuinen narttu urosten kanssa mukana.

Tiedot

Tuotetta ei ole varastossa

9.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Narttusuihke on hajuja peittävä spray, jota suihkutetaan peittämään narttukoiran juoksun tuoksuja. Tuote sisältää erilaisia yrttiöljyjä, jotka peittävät nartun juoksun aiheuttamia hajuja ja vähentävät urosten kiinnostusta.

Käyttöhje:

Suihketta suihkutetaan kevyesti koiran takapuolelle hännän alle tarvittaessa. Parhaan tuloksen saamiseksi suihketta tulee käyttää päivittäin koko juoksun ajan.

HUOM! Narttusuihke ei ehkäise astumisia, eikä poista kokonaan urosten kiinnostusta narttua kohtaan.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Bitch Spray 250 ml (narttusuihke)

Bitch Spray 250 ml (narttusuihke)

Narttusuihke on hajuja peittävä spray, jota suihkutetaan peittämään narttukoiran juoksun tuoksuja. Tuote sisältää erilaisia yrttiöljyjä, jotka peittävät nartun juoksun aiheuttamia hajuja ja vähentävät urosten kiinnostusta.
Tilanteita, joissa tästä on iloa on useita esim. näyttelyt ja matkustaminen kun on juoksuinen narttu urosten kanssa mukana.