Manmat Comfort booties suojatossut Näytä suurempana

Manmat Comfort booties suojatossut kumirouhepinnalla

Uusi tuote

Tossujen materiaali on kumiseosta, joka on erittäin pitävä liukkaallakin alustalla, joten tossut sopivat käytettäviksi monenlaisissa tilanteissa kuten suojaamassa raunioilla tai rakennusetsinnässä sekä jäällä. Tossut ovat vedenpitävät ja kumisen kärkiosan ominaisuudet kestävät muuttumattomana kovassakin pakkasessa. 

Tiedot

Varastossa

6.50EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Tossujen materiaali on kumiseosta, joka on erittäin pitävä liukkaallakin alustalla, joten tossut sopivat käytettäviksi monenlaisissa tilanteissa kuten suojaamassa raunioilla tai rakennusetsinnässä sekä jäällä. Tossut ovat vedenpitävät ja kumisen kärkiosan ominaisuudet kestävät muuttumattomana kovassakin pakkasessa. 
Tossut myydään kappaleittain.
Kun mittaat sopivaa kokoa, aseta koira seisomaan tasaiselle alustalle ja mittaa tassun leveys leveimmästä kohdasta. Huomioi, että koiran etutassut ovat yleensä takatassuja leveämmät, joten ota molemmista omat mitat.
Vinkki: Voit myös mitata

Koot:
  • XS 65mm (sisämitta n. 48mm)    
  • S 70mm (sisämitta n. 62mm)    
  • M 85mm (sisämitta n.72mm)    
  • L 100mm (sisämitta n. 86mm)    
  • XL 115mm (sisämitta n. 98mm)

Pukeminen:


 

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Manmat Comfort booties suojatossut kumirouhepinnalla

Manmat Comfort booties suojatossut kumirouhepinnalla

Tossujen materiaali on kumiseosta, joka on erittäin pitävä liukkaallakin alustalla, joten tossut sopivat käytettäviksi monenlaisissa tilanteissa kuten suojaamassa raunioilla tai rakennusetsinnässä sekä jäällä. Tossut ovat vedenpitävät ja kumisen kärkiosan ominaisuudet kestävät muuttumattomana kovassakin pakkasessa.