Dummy 250g Standard

Uusi tuote

Dummy on valmistettu erittäin vahvasta kankaasta, joten se on kestävä käytössä. Pyöreän muodon vuoksi dummylla on helppo opettaa koiralle oikea nouto-ote keskeltä dummya. Dummy voidaan hajustaa käyttäen hajuja ja sitä voidaan käyttää niin maalla kuin vedessä. Erittäin hyvä dami pennuille.

Tiedot

Useita värivaihtoehtoja

9.20EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Dummy on valmistettu erittäin vahvasta kankaasta, joten se on kestävä käytössä. Pyöreän muodon vuoksi dummylla on helppo opettaa koiralle oikea nouto-ote keskeltä dummya. Dummy voidaan hajustaa käyttäen hajuja ja sitä voidaan käyttää niin maalla kuin vedessä. Erittäin hyvä dami pennuille.

Vinkki:

On tärkeää, että koiran pennulla on ollut hyvä alku. Pentuajan turvallisuus ja huolenpito vaikuttavat erittäin paljon pennun mahdollisuuksiin kehittyä tasapainoiseksi, hyväksi ja yhteistyöhaluiseksi metsästyskoiraksi. Kun pentu haetaan kasvattajalta, siihen ovat vaikuttaneet jo monet asiat perimän lisäksi. Se kuinka emo on pennuistaan huolehtinut, kuinka paljon kasvattaja on viettänyt pentujen kanssa aikaa ja kuinka terveitä pennut ovat olleet. Älä osta pentua sellaiseta pentueesta, jonka emä ei vaikuta hyvinvoivalta ja tasapainoiselta.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Dummy 250g Standard

Dummy 250g Standard

Dummy on valmistettu erittäin vahvasta kankaasta, joten se on kestävä käytössä. Pyöreän muodon vuoksi dummylla on helppo opettaa koiralle oikea nouto-ote keskeltä dummya. Dummy voidaan hajustaa käyttäen hajuja ja sitä voidaan käyttää niin maalla kuin vedessä. Erittäin hyvä dami pennuille.