Dummy 250g Basic

Uusi tuote

Dummy on valmistettu erittäin vahvasta kankaasta, joten se on kestävä käytössä. Pyöreän muodon vuoksi dummylla on helppo opettaa koiralle oikea nouto-ote keskeltä dummya. Tässä damissa ei ole heittonarua, jonka kanssa koira voisi leikkiä. Dummy voidaan hajustaa käyttäen hajuja ja sitä voidaan käyttää niin maalla kuin vedessä.

Tiedot

Useita värivaihtoehtoja

8.50EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Dummy on valmistettu erittäin vahvasta kankaasta, joten se on kestävä käytössä. Pyöreän muodon vuoksi dummylla on helppo opettaa koiralle oikea nouto-ote keskeltä dummya. Dummy voidaan hajustaa käyttäen hajuja ja sitä voidaan käyttää niin maalla kuin vedessä.
Erinomainen koirille, joilla on tapana leikkiä dummyn heittonarun kanssa.
Saatavilla useissa ihanissa väreissä.

Vinkki:
Lintukoirilla on suuri tarve olla yhdessä oman perheen kanssa. Niitä ei voi pitää tarhakoirina yötä päivää tai ne kärsivät siitä. Koiran voi toki jättää tarhaan työpäivän ajaksi, mutta niiden tulee saada olla perheen kanssa useamman tunnin päivästä. Näin koiran seuran tarve tulee tyydytettyä. Pentuna koiraa ei saisi jättää yksin tarhaan. Pentua voi toki opettaa olemaan tarhassa pieniä hetkiä kerrallaan, mutta pennun tulee saada olla ihmisten kanssa!

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Dummy 250g Basic

Dummy 250g Basic

Dummy on valmistettu erittäin vahvasta kankaasta, joten se on kestävä käytössä. Pyöreän muodon vuoksi dummylla on helppo opettaa koiralle oikea nouto-ote keskeltä dummya. Tässä damissa ei ole heittonarua, jonka kanssa koira voisi leikkiä. Dummy voidaan hajustaa käyttäen hajuja ja sitä voidaan käyttää niin maalla kuin vedessä.