Lucky Dog kumidami vesiharjoitteluun

Uusi tuote

Tämä dummy on täydellinen vesinoutojen harjoitteluun. Dami voidan täyttää vedellä, joten sen painoa on mahdollista muunnella. Tämän damin avulla voi myös harjoitella veden alta nostamista. Mahtituote niin noutajien treeneihin kuin vesipelastuksen harjoitteluun!

Tiedot

Tuotetta ei ole varastossa

18.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Tämä dami on täydellinen vesinoutojen harjoitteluun. Dami voidan täyttää vedellä, joten sen painoa on mahdollista muunnella. Tämän damin avulla voi myös harjoitella veden alta nostamista. Dummy on erittäin korkealla (täyttämättömänä) kelluva ja on ohjaajalle  värinsä ansiosta selkeästi näkyvä. Dami on luonnollusesti myrkytön, pehmeä ja notkea, mutta silti erittäin kestävä.

Materiaali: muovi
Paino: ca. 200 g
Pituus: ca. 27,5 cm + köysi
Halkaisija: ca. 5cm

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Lucky Dog kumidami vesiharjoitteluun

Lucky Dog kumidami vesiharjoitteluun

Tämä dummy on täydellinen vesinoutojen harjoitteluun. Dami voidan täyttää vedellä, joten sen painoa on mahdollista muunnella. Tämän damin avulla voi myös harjoitella veden alta nostamista. Mahtituote niin noutajien treeneihin kuin vesipelastuksen harjoitteluun!