Taskudummy 80g

Uusi tuote

Pennulle ensimmäisiin noutoharjoituksiin, 80g pieni dami, johon on helppo tarttua. Damia voi käyttää jo kun pennulla on ikää 7 viikkoa. Erittäin hyvä tuote hampaiden vaihtumisen aikaan (4-6kk), koska silloin pennun suu on hyvin herkkä. Dami mahtuu hyvin taskuun.

Tiedot

Useita värivaihtoehtoja

7.70EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Pennulle ensimmäisiin noutoharjoituksiin, 80g pieni dami, johon on helppo tarttua. Damia voi käyttää jo kun pennulla on ikää 7 viikkoa. Erittäin hyvä tuote hampaiden vaihtumisen aikaan (4-6kk), koska silloin pennun suu on hyvin herkkä.
Saatavilla ihanissa väreissä.
Mahtuu loistavasti taskuun myös isomman noutajan lähihakutreenejä tai muistitreenejä varten.

Vinkki:
Valitessasi metsästyskaveriasi huomioi, että avoin, utelias ja sopivan tarmokas pentu, joka mielellään ottaa kontaktia vieraisiin ihmisiin on yleensä terve pentu. Älä valitse säälistä pentua, joka vikisee surkeana eikä osaa pitää puoliaan sisaruksiaan vastaan.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Taskudummy 80g

Taskudummy 80g

Pennulle ensimmäisiin noutoharjoituksiin, 80g pieni dami, johon on helppo tarttua. Damia voi käyttää jo kun pennulla on ikää 7 viikkoa. Erittäin hyvä tuote hampaiden vaihtumisen aikaan (4-6kk), koska silloin pennun suu on hyvin herkkä. Dami mahtuu hyvin taskuun.