Dog Miracle Puzzle Näytä suurempana

Dog Miracle Puzzle

Uusi tuote

Hauska puuhastelu peli koirallesi. Tässä aktivointipelissä on useita koloja johon voit sujauttaa namin ja koirasi joutuu pähkäilemään miten saisi namit suuhunsa. Mahdollista lisätä myös kansia koloihin, jolloin koirasi joutuu näkemään enemmän vaivaa. Ihanaa puuhastelua kotiin koirallesi.

Video youtubessa

Tiedot

Varastossa

30.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Hauska puuhastelu peli koirallesi. Tässä aktivointipelissä on useita koloja johon voit sujauttaa namin ja koirasi joutuu pähkäilemään miten saisi namit suuhunsa. Mahdollista lisätä myös kansia koloihin, jolloin koirasi joutuu näkemään enemmän vaivaa. Ihanaa puuhastelua kotiin koirallesi.

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Dog Miracle Puzzle

Dog Miracle Puzzle

Hauska puuhastelu peli koirallesi. Tässä aktivointipelissä on useita koloja johon voit sujauttaa namin ja koirasi joutuu pähkäilemään miten saisi namit suuhunsa. Mahdollista lisätä myös kansia koloihin, jolloin koirasi joutuu näkemään enemmän vaivaa. Ihanaa puuhastelua kotiin koirallesi.

Video youtubessa