Mix Max puzzle - koirien aktivointipeli Näytä suurempana

Mix Max puzzle - koirien aktivointipeli

Uusi tuote

Loistava aktivointipeli koirallesi arjen iloa tuomaan. piilota leluun nameja ja anna koirasi haistella ja etsiä nameja omalla tyylillään. Valvothan lemmikkisi leikkejä. Ekoystävällinen tuote. Saat haastetta koirallesi yhdistelemällä pelejä toisiinsa, aivan kuten kuvassa näkyy.
Pelin vaikeusaste 3.


Youtube video

Tiedot

Varastossa

Huom: Viimeinen tuote varastossa!

39.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Loistava aktivointipeli koirallesi arjen iloa tuomaan. piilota leluun nameja ja anna koirasi haistella ja etsiä nameja omalla tyylillään. Valvothan lemmikkisi leikkejä. Ekoystävällinen tuote. Hintaan sisältyy kuvasta poiketen vain yksi pelilauta. Peliin saa haastetta kiinnittämällä niitä yhteen, aivan kuten kuvassa näkyy.
Pelin vaikeusaste 3.


Youtube video

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Mix Max puzzle - koirien aktivointipeli

Mix Max puzzle - koirien aktivointipeli

Loistava aktivointipeli koirallesi arjen iloa tuomaan. piilota leluun nameja ja anna koirasi haistella ja etsiä nameja omalla tyylillään. Valvothan lemmikkisi leikkejä. Ekoystävällinen tuote. Saat haastetta koirallesi yhdistelemällä pelejä toisiinsa, aivan kuten kuvassa näkyy.
Pelin vaikeusaste 3.


Youtube video