Agilitykurssi A, pienryhmä Näytä suurempana

Agilitykurssi A, pienryhmä 140e

Ilmoittauduthan ensin Kompassin sivujen kautta kurssille. Mainitsehan ilmoittautumisen yhteydessä kurssisi alkamispäivämäärän ja osallistujan nimen, mikäli se on eri kuin maksaja.

Tiedot

Varaa paikkasi ensin Koirakoulu Kompassin sivujen kautta

140.00EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Koirakoulu Kompassin A-kurssi on tarkoitettu koirille, joiden kanssa ei ole aiemmin harrastettu agilitya tai harrastamisesta on kulunut melkoinen tovi. Kurssilla harjoitellaan esteitä kuten A-, puomi, putki, pussi, hypyt, kepit ja pöytä. Keinu ei vielä kuulu A-kurssin sisältöön. Ohjaustekniikoina harjoitellaan mm. koiran ohjauksen perusteita sekä valssausta. Kurssille osallituvien toivotaan olevan opettanut koiralle odottamiskäskyn sekä joko istu tai maahankäskyn. Kurssi kestää 5 kertaa. Kurssilaiset saavat kirjallisen materiaalin. Alle vuoden ikäisille koirille suosittelemme pentuagilitykursseja.'

Ilmoittauduthan ensin Kompassin sivujen kautta kurssille koirakoulukompassi.com. Mainitsehan ilmoittautumisen yhteydessä kurssisi alkamispäivämäärän ja osallistujan nimen, mikäli se on eri kuin maksaja.

Kurssille ei saa osallistua toisia koiria tai ihmistä kohtaan agressiivisesti käyttäytyvän koiran kanssa!

Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

Agilitykurssi A, pienryhmä 140e

Agilitykurssi A, pienryhmä 140e

Ilmoittauduthan ensin Kompassin sivujen kautta kurssille. Mainitsehan ilmoittautumisen yhteydessä kurssisi alkamispäivämäärän ja osallistujan nimen, mikäli se on eri kuin maksaja.