3-osainen kaninkarvainen Junior dummy 800g Näytä suurempana

3-osainen kaninkarvainen Junior dummy 800g

Uusi tuote

Erityisdummy, joka matkii noudettavan jäniksen tai vastaavan eläimen painoa ja muotoa. Tämä dymmy on käyttökelpoinen erityisesti lintukoiran koulutukseen. 3-osainen dummy helpottaa koiraa oppimaan ottamaan noutoesineen täsmälleen keskeltä ja kantamaan siitä. Kannettaessa  2 muuta osaa roikkuu ja heiluu aivan sanoin kuin kania noutaessa. Tämä dummy on lisäksi kaninkarvalla päällystetty.

Tiedot

44.40EUR sis. alv

Lisää toivelistaan

Klikkaa logoa - näet maksutavat
Klikkaa logoa - näet maksutavat

Lisätiedot

Erityisdummy, joka matkii noudettavan jäniksen tai vastaavan eläimen painoa ja muotoa. Tämä dymmy on käyttökelpoinen erityisesti lintukoiran koulutukseen. 3-osainen dummy helpottaa koiraa oppimaan ottamaan noutoesineen täsmälleen keskeltä ja kantamaan siitä. Kannettaessa  2 muuta osaa roikkuu ja heiluu aivan sanoin kuin kania noutaessa. Tämä dummy on lisäksi kaninkarvalla päälystetty.
Heiluvat osat myös estävät koiraa ravistelemasta riistaa,


Arviot

Ei arvosteluja tällä hetkellä.

Kirjoita arvio

3-osainen kaninkarvainen Junior dummy 800g

3-osainen kaninkarvainen Junior dummy 800g

Erityisdummy, joka matkii noudettavan jäniksen tai vastaavan eläimen painoa ja muotoa. Tämä dymmy on käyttökelpoinen erityisesti lintukoiran koulutukseen. 3-osainen dummy helpottaa koiraa oppimaan ottamaan noutoesineen täsmälleen keskeltä ja kantamaan siitä. Kannettaessa  2 muuta osaa roikkuu ja heiluu aivan sanoin kuin kania noutaessa. Tämä dummy on lisäksi kaninkarvalla päällystetty.